07.04.2020 13:00

Limitovaná edice roušek podepsaných umělci pomůže lidem v první linii Doporučeno

Hanácká vodka spustí v pondělí 13. dubna na svých sociálních sítích dražbu limitované edice ochranných roušek s podpisy předních českých umělců. Podpoří tak online koncert Spolu jedním hlasem, který chce ocenit práci lidí v první linii. Speciální roušku s podpisem Matěje Rupperta, Davida Kollera, Bena Cristovaa, Pokáče nebo kapely Wohnout získá dražitel s nejvyšší nabízenou částkou. Ten bude následně přesměrován na transparentní účet akce.

Prostějovská Palírna U Zeleného stromu jako hlavní partner akce Spolu jedním hlasem

Živé vysílání online charitativní akce Spolu jedním hlasem z pražského Lucerna Music Baru se uskuteční v pátek 10. dubna od 16. do 20 hodin. Dražba jedinečných roušek pak bude probíhat od pondělí 13. dubna do pátku 17. dubna. Prostřednictvím živého vysílání se představí umělci, hudebníci, sportovci a influenceři a společně poděkují všem lékařům, sestřičkám, hasičům a dalším hrdinům dnešních dnů.

Těší nás, že jsme se mohli stát hlavním partnerem akce Spolu jedním hlasem. Myslím si, že když se lidé spojí, dají se nesnáze překonat snadněji. Největší kus práce za nás všechny však odvádí právě lidé v první linii. Chceme jim poděkovat a alespoň trochu podporou oplatit všechno to, co pro celou českou společnost dělají. Všem, kdo na transparentní účet eventu přispějí, předem děkujeme,“ říká Pavel Kadlec, generální ředitel Palírny U Zeleného stromu, pod kterou značka Hanácká vodka spadá. Výtěžek finanční sbírky Spolu jedním hlasem bude použit na vybavení a ochranu právě těch, kteří aktuální situaci denně aktivně čelí.

 

 

Programu se kromě zmíněných umělců zúčastní také Jaroslav Uhlíř, Marta Jandová, Vojta Dyk, Mirai, Xindl X, Marpo, UDG, Poetika, Pavel Callta, O5 a Radeček, Voxel, Nebe, Jakub Děkan, Berenika Kohoutová, Atmo Music, Light&Love, En.dru, Groove Army. Také nejmenší diváci si přijdou na své díky skupině Čiperkové nebo youtuberce Anně Šulc.

Palírna U Zeleného stromu tak pokračuje v aktivitách z minulých dní, kdy například do krajských nemocnic zdarma vozila 80% konzumní líh pro výrobu dezinfekce nebo poskytla finanční dar na nákup kyslíkového koncentrátoru spolu s již vyrobenou desinfekcí v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Aktuálně navíc dodává desinfekci do domovů pro seniory.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.