28.06.2022 20:37

Michal Pavlíček uvede koncert Jeffa Beck a Johnnyho Deppa

Koncert legendárního bluesového a rockového kytaristy Jeffa Becka se speciálním hostem Johnnym Deppem se již nezadržitelně blíží. A nyní už zná I jméno muzikanta, který celý večer zahájí. Bude jím neméně legendární český kytarista Michal Pavlíček.

 

Osminásobný držitel Grammy a člen rockové síně slávy Jeff Beck přijede 11. července do O2 Universa se speciálním hostem – hercem a muzikantem Johnnym Deppem. Společně v roce 2020 nahráli skladbu Isolation, v červenci vydávají společné album, nedávno odehráli za ovací fanoušků a hudebních kritiků několik koncertů v Anglii včetně londýnské Royal Albert Hall. Po tomto úspěchu se Depp přidává k Beckovi na celé evropské tour!

Michal Pavlíček je slavný český kytarista, který se proslavil jak coby člen několika dnes již kultovních uskupení, tak I jako sólový muzikant. Postupně vystupoval s kapelami Pražský výběr, Stromboli a BSP, sólově pak vydal album naposledy v roce 2019. Je autorem hudby k nespočtu filmům a seriálům, napsal také čtyri muzikály.

 

 

Spojení české kytarové legendy s tou světovou je tak zcela na místě. “Hudbu Jeffa Becka obdivuju, patří k mým celoživotním hudebním vzorům. Sdílet s ním pódium pro mě bude nekonečnou ctí,” říká Pavlíček.

Pavlíčka na koncertě doprovodí Martin Ivan na baskytaru, Michal Nejtek na klávesy a Michal Daněk na bicí.

Se svou kapelou zahraje největší hity své dlouholeté kariéry a otevře tak jedinečný večer, který přinese netradiční spojení Jeffa Becka a Johnnyho Deppa. Jeff Beck naposledy koncertoval v České republice před dlouhými 8 lety v roce 2014!  Turné doprovází Rhonda Smith na baskytaru, Anika Nilles na bicí a Robert Stevenson na klávesy.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.