07.11.2014 13:00

Před Slade a Progres 2 v Brně zahraje Tom Jegr and Gang

Slade Slade Zdroj:www.ticketpro.cz

V pátek 28. listopadu 2014 se v brněnském Bobycentru na pódiu sejdou dvě velké legendy rocku: britští glamrockoví Slade a skupina Progres 2 z Brna. To však není vše, co tento výjimečný večer přinese.

V dubnu tohoto roku byla k této koncertní události vyhlášena agenturou Brnokoncert soutěž o možnost zahrát si jako předkapela před britskými Slade. Vyhodnocení soutěže proběhlo 30. října a nyní již víme, že se předskokanem stala parta Tom Jegr and Gang.

Skupina Tom Jegr and Gang vznikla v roce 2006. Bluesově laděný repertoár čerpá z vlastní tvorby, na které se podepsal vliv Stevie Ray Vaughana. Tom Jegr je frontman kapely, kytarista, zpěvák, autor hudby a ve většině případů i textu písniček. V rozmezí let 1980–1984 slaví první úspěch se skupinou Krabat - regionální hardrockovou až heavy-metalovou kapelou. V letech 1984–1989 přichází vnitřní hledání co a jak hrát a posouvá se k jižanskému rocku.
Do soutěže se přihlásilo 24 kapel, jejichž výkony posoudilo 5 členů odborné komise, která ve finále vybrala právě skupinu Tom Jegr a Geng.

 

 

Průvodcem večera bude legendární DJ Jindra Eliáš; bude vás bavit nejen v mezičase, kdy se budou kapely chystat ke svým vystoupením, ale zahraje i k poslechu a tanci na Oldies party, která bude následovat po skončení všech koncertů.

Časový harmonogram večera:
19:00 Tom Jegr and Gang
20:00 Progres 2
21:00 Slade /UK/
22:30 Oldies party s DJ Jindrou Eliášem

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.