16.06.2024 19:57

Accept se v listopadu s novou deskou vrátí do Prahy Doporučeno

Zpěvák Mark Tornillo a kytarista Wolf Hoffmann. Zpěvák Mark Tornillo a kytarista Wolf Hoffmann. Zdroj: Facebook Accept

Heavy metalová scéna je v poslední době ve znamení velkých událostí, a jednou z nich je bezesporu návrat legendární německé kapely Accept na česká pódia. Po nedávném vydání svého nejnovějšího alba Humanoid, které spatřilo světlo světa 26. dubna, se Accept chystají rozpoutat rockovou bouři i na živých koncertech.

Novinka Humanoid si již stihla získat srdce fanoušků a kritiky, a to díky svému autentickému heavy metalovému zvuku a energii, jež je pro Accept tak charakteristická. Album přináší osvěžující mix nových hitů a osvědčených postupů, dokazující, že kapela je stále v plné tvůrčí síle. Pro německo - americký kvartet jde již o sedmnáctý studiový počin - první pod křídly vydavatelství Napalm Records, se kterým podepsali smlouvu v únoru 2022. Nahrávku produkoval smíchal a masteroval hvězdný Andy Sneap.

Accept se k nám v rámci turné dostanou letos hned dvakrát. K očekávanému headlinerskému setu na Masters of Rock nyní přibyl ještě podzimní termín a to hned na státní svátek 17. listopadu, kdy se tahle nestárnoucí parta pokusí zbourat pražské SaSaZu. K poslechu tak zazní nejen klasické hity jako Balls to the Wall nebo Fast as a Shark, ale i nové skladby, ukazující, že Accept jsou stále na vrcholu a neztratili nic ze své tvůrčí energie.

Speciálním hostem turné je bývalý kytarista Motörhead Phil Campbell se svým projektem Phil Campbell and the Bastard Sons.

Koncert slibuje být nezapomenutelným zážitkem nejen pro dlouholeté fanoušky, ale i pro ty, kteří Accept objevují teprve nyní. Přijďte se přesvědčit, že heavy metal je stále živý a má se čile k světu.

Lístky jsou k zakoupení zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.