29.08.2019 13:00

Australští Airbourne chystají nové album a zastávku v Praze

Že pracují na své páté studiovce, ohlásili Airbourne už někdy v březnu. Až dnes ale zveřejnili očekávané podrobnosti. Světové turné na podporu desky naši zemi nevynechá.

Nová placka australských Airbourne ponese název Boneshaker a na svět ji hrdí rodiče přivedou 25. října. Zároveň skupina zveřejnila první ukázku, a to hned titulní song. Nahrávka vznikla v americkém Nashvillu, ve studiu RCA, pod producentským dohledem mnohonásobného držitele Grammy Dava Cobba. Stejně jako tři roky starou Breakin' Outta Hell, i Boneshaker vydá Spinearm Records.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

V sestavě Airbourne od té doby došlo ke změně na postu doprovodného kytaristy. David Roads se odešel věnovat rodinnému podniku a na jeho místo nastoupil člen Palace of the King Matt 'Harri' Harrison. Čekat nějaké žánrové kotrmelce od kapely ale rozhodně není na místě. Boneshaker bude zkrátka ten starý australský špinavý hard rock, jak ho kdysi vymysleli AC/DC.

 

 

Na cesty se smečka kolem bratrů O'Keeffových vydá ještě před oficiálním vydáním alba. Konkrétně 24. září, kdy zahájí turné v polské Gdyni. Na Českou republiku dojde o pár dní později, 2. října. Na pověstnou show plnou nespoutané energie a stříkajícího piva se mohou návštěvníci těšit v pražském klubu Roxy.

Seznam písní na albu Boneshaker:

1. Boneshaker
2. Burnout the Nitro
3. This Is Our City
4. Sex to Go
5. Backseat Boogie
6. Blood in the Water
7. She Gives Me Hell
8. Switchblade Angel
9. Weapon of War
10. Rock ‘N’ Roll for Life

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.