11.03.2015 7:00

Badysfest letos opět ovládne Nučice

Ryze český (prozatím) tradiční červnový hudební festival se opět připravuje v Nučicích u Prahy. I letos návštěvníky láká na kapely zvučných jmen, které se na pódiu budou střídat s těmi, které nabytí slávy teprve čeká.

 

Jako v minulých letech se organizátoři, parta nadšenců z kapely Badys, snaží o žánrově pestré zastoupení účinkujících. Každý milovník rockové muziky by si na festivalu měl přijít, jak se říká, na své. Letošní ročník nabízí devět kapel: Dymytry, Blue Effect, Abraxas, Špějbls Helprs, Trautenberk, E!E, Eclipse, MZH a pořádající Badys. Pokud jste navštívili některý z minulých ročníků, víte, že festival svým slovem provází moderátor Standa Rubáš z Rádia Beat, které je i hlavním mediálním partnerem. Nejinak tomu bude i letos.

 

 

Festival proběhne v sobotu 13. června, což při pěkném počasí může být i tip na výlet pro celou rodinu. Připraveno bude bohaté gastronomické zázemí v příjemném prostředí areálu TJ Sokol Nučice. Dostupnost z Prahy je výborná, autem asi 10 minut ze Zličína, a pokud si budete chtít dát nějaké to pivko či k řízné muzice i něco ostřejšího, tam i zpět se svezete autobusem či vlakem.

 

Sledujte rock na Facebooku:
 

 

Není nic lepšího, pokud se podaří spojit příjemné s užitečným a i o to se snaží pořadatelé festivalu. Výtěžek z akce poputuje na dobročinné účely, stejně jako v minulosti. Loňský ročník přispěl klinice dětské onkologie FN v Motole, předloňský pak nadaci Člověk v tísni.

Čtěte také: Badysfest odstartuje v červnu svůj druhý ročník

V uplynulých ročnících Badysfestu jsme měli možnost svým potleskem odměnit kapely Visací zámek, Krucipüsk, Pumpu, Plexis, Moped, Apple Juice, Heebie Jeebies, The Antennas, Black Hill, Vosí hnízdo, Index, Artur, Něco, Fenomen, Hero From Zero a Psí kšíry. V Nučicích se tak buduje hudební tradice a časem se dočkáme třeba i návštěvy zahraničních kapel. I vy tedy k tomuto můžete přispět, pobavit se s oblíbenými písněmi té své kapely a svou účastí navíc podpořit dobrou věc.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.