27.05.2020 12:00

Dixie On the Road nabídne to nejlepší z blues, bluegrassu, country i rocku

The Cell The Cell Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

Novou koncertní sérii připravilo Radio Dixie spolu s legendárním teplickým klubem KNAK. V rámci Dixie On the Road vystoupí kapely se žánrovým zařazením v southern rocku, country, blues, rockabilly, bluegrassu, folku a amerikany.

Těšit se můžete na The Cell, Něžnou noc (Blanka Šrůmová & Jan Sahara Hedl), Livin Free, Leicht family, Taxmeny 50. let, The Wild Roots a mnohé další. Kapacita živých koncertů bude omezena aktuálními hygienickými normami, fanoušci si však budou moci užít také livestream přímo z domova a podpořit vystupující přes portál Donio.cz či zakoupením limitované edice CD se záznamem koncertu. Patronátu nad koncertní sérií se ujala bluegrassová legenda Míša Leicht.

Již 28. května odstartují cyklus The Cell, nejslavnější zástupci jižanského rocku na tuzemských pódiích. Kapela se pohybuje na scéně od roku 2002, po personálních obměnách stanul na postu frontmana Michal Cerman, kterého můžete znát i z přenosů televizní soutěže StarDance coby výrazného vokalistu Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

 

 

The Cell mají na kontě tři alba, předskakovali Johnu Mayallovi, ZZ Top, Smokie a mnoha dalším, často koncertují také za hranicemi. Své fanoušky mají v Německu, Polsku i USA. Do Teplic si pozvali také několik hostů.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.