16.11.2023 19:28

Gaia Mesiah s The Agony zahrají v Lucerna Music Baru

Gaia Mesiah Gaia Mesiah Zdroj: web Gaia Mesiah

Dvojitou nálož energických zpěvaček dostanou návštěvníci unikátního koncertu chystaného na úterý 21. listopadu v Lucerna Music Baru. UPDATE - ze zdravodních důvodů se koncert  přesouvá na 3. prosince.

Crossoverová čtveřice vystoupí v Praze v rámci podzimního Vln∞bytí tour. Po festivalovém létě se kapela nemůže dočkat klubů, kde je kontakt s fanoušky mnohem intenzivnější a kde se energie odráží od stěn. A že jí Gaia má. Právě pro svou živočišnost a neúnavnost jsou tak oblíbení.

Kapela Gaia Mesiah vznikla v roce 2001 poté, co se potkaly v revivalu Rage Against The Machine zakládající členky - kytaristka Santa Morella a bubenice Míša M. Záhy našly i frontmanku - Marku Rybin, jejíž hlasový rejstřík a pódiová show s atletickými prvky nemá obdoby. To byl také jeden z faktorů, jež jim rychle zajistily skvělou reputaci na tuzemských pódiích. Po třech studiových albech přichází v roce 2008 přerušení činnosti, jež se protáhlo na osm let. Od roku 2016 jsou ale Gaia Mesiah zpět v plné síle, což potvrdili i letošní nahrávkou Vln∞bytí.

Dívčí kvartet The Agony za sebou má oslavy první dekády své existence. Toto výročí oslavila vydáním skvělého alba Rising, jež potvrdilo nejen stoupající tendenci kvality jejich tvorby, ale také aspirace na úspěch mimo hranice své vlasti. V létě si střihla krátké turné po anglických klubech, vyzkoušela si roli headlinerů na francouzském festivalu Plein' Air a už je zase zpátky na rodné hroudě.

Praha je druhou zastávkou z celkem pěti, jež společně Gaia Messiah a The Agony absolvují.

21. 11. Praha, Lucerna MB - přesunuto na 3.12.

2. 12. Litvínov, Attik

8. 12. Havlíčkův Brod, Oko

12. 12. Brno, Fléda

Vstupenky k dostání zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.