03.01.2012 1:00

Scooter opět přijede do Brna. Jediný koncert v ČR a SR Doporučeno

Dnes již legendární skupina Scooter se během svého evropského turné The Big Mash Up Tour 2012 zastaví v České republice. Německé hvězdy pohostí brněnská Kajot Aréna.

Německá raveová skupina Scooter působí na hudební svět svou moderní taneční hudbou již hezkou řádku let. Za více než patnáct roků dokázali stvořit mnoho hitů, bez kterých by se světová hudební scéna devadesátých let neobešla. A vznikají další.

The Big Mash Up Tour 2012 přináší svým posluchačům rádio Kiss Hády, jako dárek ke svým dvacátým narozeninám, spustí tak scooterovskou přehlídku skladeb z nového alba. Písně už fanoušci kapely znají, nyní však budou mít možnost každou z nich prožít přímo se Scootrem. Kromě zmíněných nových kousků zazní i největší hity, bez kterých by Scooter nebyli Scooter – Hyper Hyper, Fire!, How Much Is the Fish, Ramp! a samozřejmě nebude chybět ani melodická Break It Up.

Scooter v Brně v minulosti již vystupovali. Loni vyprodali jeden z pavilonů tamního výstaviště. A protože se jim v Brně líbilo a nemohli si vynachválit české fanoušky, neváhají se vrátit. Mimo to je Brno dobře dostupné i z Prahy a Bratislavy. Proto bude brněnský koncert jediný v rámci České i Slovenské republiky.


The Big Mash Up slibuje velkou show. Kromě samotných Scooter vystoupí také předkapely a DJs, jejichž jména zatím nejsou známá, arénou budou bouřit zvuky z mohutné aparatury, objeví se plno laserů, speciálních efektů, LED projekcí i tanečnic.

Podle samotných členů kapely bude turné tím nejlepším, co kdy mohli svým fanouškům nabídnout. 24. února se v 19 hodin brněnská Kajot Aréna promění v hudební peklo na zemi. Návštěvníci si ho mohou užít už od 690 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.