15.12.2011 12:23

Lenka Dusilová představí své nové album Baromantika Doporučeno

V neděli 18. prosince představí Lenka Dusilová na jediném koncertě v Praze své nové album Baromantika. Na klubovém koncertě, který proběhne v Divadle Archa, spolu s Lenkou Dusilovou vystoupí Beata Hlavenková & Tin Soldiers, harfistka Hedvika Jouzová, kontrabasista Rasťo Uhrík a bubeník Martin Novák. Vzácným hostem, který koncert zahájí bude britský hudebník Justin Lavash. Poslední vstupenky na koncert jsou v předprodeji v Arše a obvyklých předprodejích.

 

Nová deska s názvem Baromantika vznikla po napínavém období hledání nejvhodnějšího zvukového světa a tvůrčího týmu, který by souzněl s vlastní sólovou tvorbou Lenky Dusilové. Výsledkem je nové elektro - akustické album, které vyjde v magické datum 12. 12. 2011.

Nová kolekce skladeb čtvrtého studiového alba Baromantika je expedicí do Lenčina současného hudebního světa, ve kterém ji doprovází Beata Hlavenková, Viliamem Béreš a Patrick Karpentski. Paleta zvukových vrstev a jemných akustických odstínů ilustruje příběhy či momenty, kterými se Lenka Dusilová vrací do minulosti, kde se snaží najít ukrytá místa. Tam se stává pozorovatelkou, která se nechává unášet divokou řekou…
Baromantika se hudebně pohybuje ve vřelých i chladných akusticko-elektronických krajinách okořeněných živou harfou Hedviky Jouzové, krátkými fragmenty Orchestru Berg či rytmické trojky Miloš Dvořáček - Marta Minárik - Rasťo Uhrík. Dalšími vzácnými hosty alba Baromantika jsou Justin Lavash, Ema Brabcová-Ditrichová nebo Dorota Bárová.

Vstupenky za 250,- Kč jsou v předprodeji v Divadle Archa, on-line na www.archatheatre.cz  a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Média

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.