03.01.2012 9:38

Patricia Kelly, bývalá zpěvačka Kelly Family, míří na pražské pódium s vlastním hudebním programem

Patricia Kelly Patricia Kelly Foto: Thomas Stachelhaus

Někdejší členka rodinné skupiny Kelly Family se vrací. Poté, co Prahu navštívil její bratr John se svou rockovou operou, k nám zavítá i jeho sestra Patricie. Její sólový program slibuje průřez dvacetiletou hudební kariérou.

Patricia Kelly se narodila do velmi početné rodiny, ve které hudba patřila ke každodennímu životu. Není tedy divu, že Patricia a její sourozenci založili rodinnou kapelu Kelly Family. K nebývalé slávě skupiny přispěla i Patricie, jejíž hit First Time se u nás držel na prvních příčkách hitparád celé dva roky.

Dnes zpěvačka přichází se svým sólovým projektem. Patricia Praze připomene svůj hlas ve velmi komorní poloze. Její zpěv bude doprovázet pouze akustická kytara.


Patriciina ústa v Praze oživí písně z devadesátých let, což je období kapely Kelly Family, kdy sourozenci ještě nestáli na velkých pódiích vyprodaných hal. Pro tyto skladby je typická jakási živočišnost a větší blízkost k publiku. Patricia tak plní přání svých příznivců, kterým se po těchto skladbách zastesklo. Zazní ale samozřejmě také největší hity Kelly Family a Patriciiny nové skladby.

Patricia Kelly se se svým aktuálním programem Songs & Stories představí 3. března. Její hlas se rozezní v pražském Sále Martinů Lichtenštejnského paláce ve 20 hodin. Návštěvníci si budou moci poslechnout písně a životní příběhy, které se k nim vážou.

Média

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.