01.01.2015 17:00

Králové metalu Manowar se představí v Ostravě

Manowar v České republice nemají o příznivce nouzi. Tentokrát přivezou svoji true metalovou show do Ostravy.

Americká čtyřka Manowar si už mnoho let udržuje status jedné z největších hvězd metalového nebe. Nezáleží, jestli je tenhhle žánr zrovna v módě nebo ne, na Manowar se můžete vždycky spolehnout. Svojí image metalových válečníků dotaženou až do krajnosti jsou možná mnohým k smíchu. Na druhou stranou se mohou pochlubit armádou až fanatických fanoušků. Také v kraji pod Řípem jich najdete spoustu, takže se tu americký kvartet může vždy cítit vítán.

Navíc ti, kteří dorazí 12.ledna do ostravské ČEZ Arény, se mohou těšit na vskutku unikátní zážitek. Manowar totiž slaví pětdvacáté výročí svého opus magnum, kultovního alba Kings of Metal. Oslavy začaly vydáním nové dvoudiskové edice pod názvem Kings of Metal MMXIV. Na ní najdete nejenom celou desku nahranou nově s využitím moderních technologií, ale taky kupu bonusů.

 

 

A nemohlo následovat nic jiného, než turné na její podporu. “Jsme nadšeni, že se nám podařilo najít termín a mohli jsme tak přidat koncert také v České republice, kde máme spoustu věrných fanoušků,” prohlašuje Joey DeMaio, basák a duše Manowar. Pokud tedy máte srdce z oceli, tohle vystoupení byste si něměli nechat ujít.

Manowar tvoří:

Eric Adams – zpěv
Joey DeMaio – basa
Donnie Hamzik – bicí
Karl Logan – kytara

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.