18.10.2020 21:47

Michal Prokop zpět do Divadla Archa

 Vytvořte současnou nepříznivou situaci ohledně koronaviru se Michal Prokop rozhodl přesunout svůj vánoční koncert zpět do Divadla Archa.
Přejeme si, aby se tato tradice nepřerušila - být proběhla v komorním duchu.

 

Michal Prokop iv době koronavirové krize nezastavil různé aktivity. V létě se snažíme zrealizovat festival Krásný ztráty živě Všetice. Čas, kdy v ČR nesmělo vystupovat, používat k zahájení nového alba. S týmem Jiřího Vondráka se zúčastnil natáčení televizního dokumentu „Až si mě přijde“, který bude mít na ČT art premiéru 7. listopadu. Nyní navzdory složité situaci oznamuje konání tradičního vánočního koncertu, který je s Framus Five a hosté se letos uskuteční v místě, kde tato tradice vznikala - v Divadle Archa.
Sám vysvětluje: „Zatím, pokud vím, bylo zakázáno zpívat jen v Půlnočním království v Pyšném princezně. Teď to máme u nás. kdy začíná, než jsem začal zpívat, když takový stav snad může trvat déle než dva týdny.Těším se na setkání se všemi v prosinci v Arše ". 

{youtube}kR1KYppGN5I&list=PLg48TU7HFZL7n-9MDvqk3F5OZcXDCDkeK&ab_channel=PRIWITZER71{/ youtube} 

Do knihkupectví také míří autobiografická nová kniha "Michal Prokop - Ztráty a návraty", kterou s ním napsal hudební publicista Michal Bystrov. Podrobně mapuje hudební osobní i umělecký život, nechává komentáře Prokopových kolegů, diskografie, řada fotografií a dobových dokumentů. Návštěvníci koncertují ji mohou dostat exkluzivně s věnováním Prokopa společně se vstupenkami na koncert. V souvislosti s premiérou televizního dokumentu nyní Michal Prokop se svou kapelou vrací na některá místa, která pro něj znamenají milníky v hudební reakci. Dokument se natáčel iv místě legendárního New Clubu z šedesátých let. Na začátku se odehrála s koncertem spojená pražská premiéra filmu v KD Barikádníků, kde český bigbeat také začíná v šedesátých letech.Nyní se vrací Prokop do Divadla Archa,

Čtěte také:  Premiéra filmu o Michalu Prokopovi již brzy ve Všeticích

Vstupenky na koncert, který proběhne v kapacitě 500 diváků (dle vládních opatření) a je plánován na 22. prosince, i vstupenky k sezení včetně zvýhodněného použití s ​​novou knihou Ztráty a návraty s věnováním od Michala Prokopa jsou v distribuční síti Goout.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.