12.03.2012 8:00

Richie Kotzen svou kytarou omámí zlínské milovníky skvělé hudby

Jeden z nejlepších světových kytaristů, Richie Kotzen, se vrací do České republiky, tentokrát zahraje poprvé pro moravské publikum. V rámci jeho jarního turné vystoupí v klubu Golem ve Zlíně 14. března 2012 ve 20 hodin.

Richie Kotzen se chystá do Zlína. Můžeme se těšit na nové skladby z aktuálního studiového alba s názvem 24 Hours, které vyšlo 11. 11. 2011. Kromě nich jistě uslyšíme jeho starší a dobře známé písně.

Richie je zkušený a všestranný kytarista, vynikající skladatel a zpěvák. Jeho hudba v sobě mísí prvky rocku, soulu a blues a je plná procítěných melodických motivů. Za svou dosavadní kariéru prošel řadou známých skupin, jako byli Poison,  Vertú a  Mr. Big, kde vystřídal Paula Gilberta. Hrál i s dalšími muzikanty, jakými jsou Gene Simmons (KISS) nebo Kean Reeves (Dogstar). V roce 2006 dokonce jako sólista předskakoval legendárním Rolling Stones na jejich turné po Japonsku. Do současnosti Kotzen vydal již dvaadvacet alb a je jedním z mála umělců, kteří byli odměněni ne jedním, ale dvěma vlastními modely kytar.

Richie Kotzen vystoupí 14. března ve zlínském klubu Golem. Jeho kytara se rozezní přesně ve 20 hodin. Vstupenky na koncert můžete zakoupit za 450,- Kč v předprodejích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, Ticket-art a Eventim.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.