01.06.2024 20:25

The Gems přijedou dobýt Prahu Doporučeno

Švédské trio The Gems. Švédské trio The Gems. Zdroj: archiv kapely

Rockové fanynky a fanoušci, zbystřete. Švédské dívčí rockové trio The Gems se chystá rozbouřit pražský klub Storm 9. listopadu 2024 v rámci turné na podporu svého debutového alba Phoenix.

Těšte se na energickou show plnou chytlavých rockových hitů a strhující pódiové prezentace. The Gems sice teprve vydaly svou prvotinu, ale o žádné nováčky se nejedná. Kapela vznikla v březnu loňského roku přibližně měsíc poté, co se zpěvačka Guernica Mancini, bubenice Emlee Johansson a kytaristka Mona Lindgren rozhodly opustit kapelu Thundermother. Trio nemarnilo čas a rychle se pustilo do práce, jejímž výsledkem je kolekce nový písní, jež nese jméno Phoenix. “Chtěly jsme, aby náš první sing byl pozitivní a o naději,” vysvětluje zpěvačka, “na konci tunelu je světlo. Tak jsme se cítily, když jsme si procházely tím temným obdobím našich kariér.” 

Tyto ostřílené umělkyně nezůstávají ve stínu svých bývalých úspěchů a přináší něco nového. Album, které má vše, co rockový fanoušek očekává. Klasický rock s novými, svěžími přístupy. Komu bije srdce v rytmu rocku a metalu, ten by si tento skvělý návrat půvabných metalistek ze Švédska neměl nechat ujít.

Nepropásněte jedinečnou šanci zažít The Gems naživo a stát se svědky zrodu rockové hvězdy.

Lístky jsou zakoupení zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.