28.11.2023 19:33

Tradiční Mikulášská s The Tap Tap se blíží Doporučeno

The Tap Tap The Tap Tap Zdroj: Wikipedie

Velmi oblíbená kapela se rozhodla vyzkoušet úplně nové prostory a tradiční koncertní Mikulášská s The Tap Tap se letos uskuteční mimo hlavní město. Pro věrné fanoušky, kteří již vědí, že tyto koncerty jsou vždy plné veselých rytmických písní se slavnostní atmosférou, jistě nebude problém na koncert vyjet.

Letošní mikulášský koncert připravuje kapela The Tap Tap na 6. prosince. Po Státní opeře, Foru Karlín, Divadle na Vinohradech a KD Barikádníků v Praze se rozhodli koncertovat přímo v prostředí varny pivovaru Bizon v Čižicích, kousek od Plzně. Na letošní ročník si The Tap Tap připravili velké překvapení. V průběhu koncertu zazní poprvé zcela nová skladba Basa. Ta vznikla přímo na tělo basákovi kapely Honzovi Polákovi a za jejím vznikem stojí démonický Řezník a ďábelská autorská dvojice Schyzo & Kayle. Rapper Řezník se objeví i v roli Mikuláše a dlouholetý přítel kapely Xindl X ztvární anděla s řádně impregnovanými perutěmi.

Letošní Mikulášskou bude vedle dvorního moderátora a jednoho ze zakládajících členů kapely Ladislava Angeloviče i tentokrát provázet přední český žurnalista Jindřich Šídlo. Koncert bude začínat v 18:00 hod a živý stream bude vysílán prostřednictvím FB profilu kapely. Vstupenky na něj jsou k dispozici v předprodejní síti Goout.net.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.