08.02.2016 0:40

Už se pomalu blíží Čarodějáles 2016

Devátý ročník open air festivalu Čarodějáles se tento rok rozmáchne do tří dnů. Místo zůstává bez změn tradičně na brněnské Riviéře.

Tradiční místo konání - přírodní areál říčního koupaliště Brno - Riviéra, tradiční termín čarovného přelomu dubna a května, ale poprvé ve třech dnech. Tak se dá shrnout další ročník Čarodějálesu! Devátý ročník Open Air Festivalu ČARODĚJÁLES zahájí 29. dubna páteční večírek, který by mohl nést podtitul Best of Brno. Tři momentálně nejpopulárnější brněnské klubové kapely ČANKIŠOU, POLETÍME? a MUCHA podpoří v Brně stále nesmírně oblíbená MŇÁGA A ŽĎORP a „balkánská dechovka z Prahy“ CIRCUS PROBLEM.

Stěžejní druhý den festivalu - sobota 30. dubna přinese především celosvětově proslulou legendu crossover rocku, německé GUANO APES s charismatickou čarodějkou Sandrou Nasic za mikrofonem. Jejich megahity jako Open Your Eyes nebo Lords of the Boards stále znějí z rádií i hudebních televizí a skupina po pauze opět v posledních letech čile koncertuje a tvoří v původní sestavě. Vysoce aktuální směs drum´n´bass a tvrdých rockových kytar přivezou z britského Brightonu THE QEMISTS proslulí divokou show. Na třech pódiích se dále vystřídají neotřesitelní vládci tuzemského funku MONKEY BUSINESS, americko-tuzemští punkrockeři PIPES & PINTS, balkánská turbodechovka FANFARA TRANSYLVANIA, zpěvák slovenských HORKÝŽE SLÍŽE Kuko se svým bokovním projektem BIJOUTERRIER nebo ska rockové stálice POLEMIC. Příležitost jako vždy dostanou zasloužilé i nejčerstvější kapely z Brna, kolorit dotvoří stylové dekorace, vatra a ocenění nejúžasnějších příchozích čarodějnic.

ČARODĚJÁLES JUNIOR - festiválek pro děti a rodiče v prvomájovém odpoledni slibuje čarodějnice, draky, skákací hrady a spoustu dalších atrakcí a k tomu LUKÁŠE PAVLÁSKA – hvězdu Stand Up Comedy a šokujícího tanečníka ze Stardance s tvorbou pro děti, ZDEŇKA & TÝNU s HÝBÁNÍM známým z ČT Déčko, turbošansón POLETÍME?, vodáckou kulturní úderku ZADÁCI či PŘÍBĚHY KLUKA BOMBARĎÁKA v podání kapelky BOMBARĎÁK. Ceny vstupenek se pohybují dle druhů ve velmi příjemném rozmezí 70-490 korun. Předprodej byl zahájen 1. února v sítích TICKETPRO, TICKETSREAM, GOOUT.CZ, SMSTICKET.CZ a v obvyklých brněnských předprodejích. Další info naleznete na oficiálních stránkách.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.