V červnu do Prahy dorazí legendární Paul McCartney Doporučený

Světoznámý hudebník, zpěvák, skladatel a především člen legendárních The Beatles Paul McCartney zavítá v červnu do Prahy. V rámci svého turné One On One dorazí 16.června do vysočanské O2 Arény, kde "brouk" představí svou úžasnou novou show zahrnující hity z celé jeho bezmála padesátileté kariéry.

Paul McCartney Paul McCartney www.rollingstone.com

Živá vystoupení Paula McCartneyho jsou jedinečným hudebním zážitkem snad pro každého. Bezmála tříhodinová show obsahuje jeho zásadní hity hudební historie, které provází životem nejednoho hudebního fanouška. Program bude obsahovat hity legendárních Beatles, Wings a dojde samozřejmě i na sólovou dráhu Paula McCartneho. To vše bude doplněno o velkoplošnou projekci, světelné a pyrotechnické efekty, které maximálně umocní divákův zážitek. Koncert slibuje nezapomenutelný zážitek v podobě nové produkce s nejmodernějšími audio a video efekty. Paul navíc v Praze vystoupí dva dny před svý čtyřiasedmdesátými narozeninami.

 

 

Na pódiu "brouka" doprovodí sestava mladých hudebníků, kteří s Paulem spolupracují více než deset let - Paul "Wix" Wickens - klávesy, Brian Ray - basa/kytara, Rusty Anderson - kytara a Abe Laboriel Jr. - bicí. Tato o generaci mladší sestava dodává nadčasovým skladbám modernější avšak ničím nenarušují zvuk, který naopak ještě víc umocňuje už tak dokonalou hudbu.

Paul McCartney naposledy vystoupil v Praze v roce 2004 v Kolben Parku v pražských Vysočanech. Vstupenky v cenové relaci 1690 - 3990 korun půjdou pro členy fanklubu McCartneho do prodeje 30. března, 31. března nařadu přijde prodej pro členy fanklubu Live Nation a od den později 1.4. bude spuštěn oficiální předprodej v síti Ticketportal.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost asi naposledy spatřit legendu světové hudební scény, "brouka" Paula McCartneho. Jistě se bude jednat o koncertní událost letošního roku a o lístky bude obrovský zájem.

Další informace

  • Název akce: Paul McCartney
  • Datum: čtvrtek, 16 červen 2016
  • Místo: O2 ArénaPraha
  • Cena: 1690-3990 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář