19.09.2023 12:09

Violoncellista Hauser se zastaví také v Praze Doporučeno

Hauser Hauser Zdroj: pořadatel koncertu

Drsňák mezi instrumentalisty a zakládající člen skupiny 2Cellos Stjepan Hauser, známý jednoduše jako Hauser, ohlašuje své vůbec první sólové a dlouho očekávané celosvětové turné Rebel With a Cello v rámci kterého zamíří také do Prahy. Koncert měl původně proběhnout ve Sportovní hale Fortuna, ale pro velký zájem, kdy lístky během několika týdnů zmizely, se přesouvá do O2 areny.  Špičkový violoncellista a vizuální umělec přiveze do O2 areny 27. října 2023 osobitou show, ve které nebude chybět romantický zvuk a Hauserův nenapodobitelný styl hraní a pyrotechnika.

Hudební rošťák a romantik, tak Hausera znají jeho fanoušci, a to především prostřednictvím jeho videoklipů, jako je třeba populární Beach Party nebo snový vizuální koncept Alone Together. Hauserovo první turné Rebel With a Cello představuje třetí dějství rockového a rytmického retra, které prostupuje do moderních celosvětově známých tanečních skladeb z jeho nového sólového alba The Player.

Od okamžiku, kdy se Hauser rozhodl vytvořit nový hudební zážitek z dlouholetých a zavedených tradic klasické, popové a rockové hudby, hraje v arénách po celém světě a vzpírá se konvencím zavedeného hudebního byznysu. Od dnes již kultovní interpretace písně Smooth Criminal, která ho uvedla jako internetovou senzaci, a kde se prosadil jako zakládající člen dua 2Cellos, si získal srdce a mysl milionů lidí. Chorvatský violoncellista sklízí velký úspěch také na sociálních sítích, na YouTube, Facebooku a Instagramu má oddanou mezinárodní fanouškovskou základnu, jenž se neustále rozrůstá. Na kontě má rovněž milióny přehrání na streamovacích platformách.

27. října 2023 se do Česka vrátí drsňák mezi instrumentalisty a zakládající člen skupiny 2Cellos violoncellista HAUSER. Koncert se uskuteční v pražské O2 areně a fanoušci se mohou těšit na nezapomenutelnou hudební a vizuální show.  Součástí koncertu bude smyčcový orchestr, dechová sekce nebo popová kapela. HAUSER v ČR vystoupí v rámci svého celoevropského turné s názvem Rebel With a Cello. Lístky jsou stále v prodeji v sítích Ticketstream a Ticketportal.

 

 

„Prahu naprosto miluju, vracím se tam už poněkolikáté. Je to nádherné město s bohatou kulturní historií a překrásnými památkami. Je mi ctí, že české publikum přijala mou hudbu a koncerty, takže je skvělé, že se o ni budu moci podělit s tolika lidmi v O2 areně. Bude to krásný večer,“ těší se HAUSER. 

Koncert měl původně proběhnout ve Sportovní hale Fortuna, ale pro velký zájem, kdy lístky nenávratně zmizely během několika dnů, se show přesunula do O2 areny.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.