08.07.2012 7:00

Warpaint: Kalifornská parta dorazí do Paláce Akropolis Doporučeno

Čtveřice hudebníků, přesněji řečeno hudebnic, Warpaint, během svého evropského turné dorazí také 10. července k nám. Konkrétní zastávkou bude pražský Palác Akropolis.

Historie kapely Warpaint se píše od roku 2004. Tehdy v této skupině figurovalo také mužské pohlaví. Všechny členy spojovala láska k bicím nástrojům, kterým se (kromě jiného) často věnovali. Za tři roky vydali své první EP, dostalo název Exquisite Corpse a o mastering se postaral John Frusciante. Že Vám to jméno nic neříká? Jedná se o současného kytaristu slavných Red Hot Chili Peppers.

The Fool, tak pojmenovali své debutové album. Vyšlo v říjnu před dvěma lety. Nese v sobě prvky alternativního rocku, psychedélie a artu. Každá z holek zastává zpěv, nicméně Emily Kokal hraje také na kytaru, Jenny Lee Lindberg obstarává druhou "elektriku", Theresa Wayman je baskytaristkou a Stella Mozgawa mlátí do bicích.

 

 

Pokud chcete první prázdninový měsíc zavítat na akci ve stylu indie rocku, odběhněte si užít koncert Warpaint. Akce se koná 10. července v pražském Paláci Akropolis od půl osmé večer. Vstupenky jsou již nyní k mání za 450 korun ke stání a za 500 korun k sezení.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.