14.11.2023 17:07

Zveme vás na vánoční koncert Michala Prokopa Doporučeno

Michal Prokop Michal Prokop Foto: David Webr/musicweb.cz

Tradiční vánoční koncert Michala Prokopa bude stejně jako v minulých letech mimořádnou příležitostí užít si jednu z nejvýraznějších osobností české hudební scény a to v sále, kde v současné době vystupují ty největší hudebníci z celého světa.

Více než pětapadesát let na scéně, devět vysoce ceněných řadových alb, nespočet koncertů a statut rockové legendy – to je ve zkratce hudební kariéra zpěváka, skladatele, člena Beatové síně slávy i Síně slávy Cen Anděl Michala Prokopa. Jeho tradiční vánoční koncerty si fanoušci uložili do své paměti jako příjemnou oázu skvělé hudby a atmosféry, jako výtečnou možnost odreagování od předvánočního shonu, ale i jako jeden z vrcholů tuzemského koncertního roku.
Akce oblíbená pro svou jedinečnou atmosféru se letos po několika letech vrátí 21. prosince do Fora Karlín a její návštěvníci se mohou kromě křtu nové kompilace těšit také na hned několik zajímavých hostů. Mezi nimi se letos objeví třeba Honza Hrubý se skupinou Kukulín, inspirovanou knihami J. R. R. Tolkiena, který zároveň na vánočním koncertu oslaví své sedmdesátépáté narozeniny. Další jména jsou zatím tajemstvím, jisté je, že stejně jako v minulých letech půjde o výrazné osobnosti české hudební scény a chybět nebudou ani zástupci mladší generace. Společně si budeme moci vychutnat evergreeny jako jsou Kolej Yesterday, Blues o spolykaných slovech nebo Bitva o Karlův most.

Kromě vánočního koncertu chystá Michal Prokop s týmem United Islands of Prague ještě jedno překvapení. Vydavatelství Supraphon si na letošní podzim připravilo vydání desky Čas je šťastnej lhář, jejíž křest se uskuteční právě na koncertě ve Fóru Karlín. Půjde o výběr toho nejlepšího, co Michal Prokop za šestapadesát let kariéry hrál. Zaujme sestavou písní, obalem i neotřelým videoteaserem, na dvojitém vinylu, CD i digitálně. V prodeji bude během podzimu.

Prohlédněte si Fotografie z vánočního koncertu Michala Prokopa z roku 2021

Koncert se uskuteční ve čtvrtek 21. prosince 2023 v karlínském Foru a pokud se chcete zúčastnit, doporučujeme s nákupem vstupenek příliš neotálet - bývá o ně velký zájem. Pořídit je můžete prostřednictvím sítě Ticketportal nebo Ticketmaster.
Další informace ke koncertu i jiné aktuality pak najdete na oficiálním webu www.michalprokop.cz a facebookovém profilu Michala Prokopa.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.