22.04.2012 15:00

Nová soutěž o 2 vstupenky na brněnský JazzFest UKONČENO

Jazz Fest Brno 2012 úspěšně pokračuje. Jedenáctý ročník JezzFestu přináší opravdové lahůdky, a tak si s námi pojďte zasoutěžit o dvě vstupenky na dvojkoncert Inner Spaces (CZ/PL/NOR) a Donny McCaslin Group (USA). Jejich hudba se návštěvníkům představí 25. dubna v brněnském Semilasse.

Nenechte si ujít jedinečný koncert Donny McCaslin Group, který na Vás čeká 25. dubna. Tenhle muž s tenor saxofonem je přírodním živlem, který rozpoutává nové, neuvěřitelné myšlenky rychlostí světla, jeho rty drží krok s mozkem, stále někam odbočuje a posluchače nechává jen hádat, kam se vzápětí vrhne. 

S jakým basistou natočil Donny McCaslin, který předvede svůj saxofonový um 25. 4. v rámci 11. ročníku JazzFestBrno, své nejnovější album Perpetual Motion?

a) Ugona Ukegwo

b) Scott Colley

c) Tim Lefebvre

Správné odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Donny McCaslin Group - JazzFest. Soutěž bude ukončena 24. dubna v pravé poledne, tedy ve 12:00. Vylosováni budou dva soutěžící a každý z nich obdrží jeden volný vstup na koncert. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu a jejich jména budou zařazena na guestlist.