12.04.2012 15:45

Soutěž o 2 vstupenky na brněnský JazzFest UKONČENO

Jazz bude znít Brnem v průběhu celého dubna. A jedenáctý ročník JezzFestu přináší opravdové lahůdky. Pojďte si s námi zasoutěžit o dvě vstupenky na dvojkoncert Briana Blada - Mama Rosa (USA) a Marta Töpferová Bandu (CZ/USA). Jejich hudba se příchozím představí 16. dubna v brněnské Semilasse.

Brian Blade je všestranně talentovaný mladý veterán, který si v jazzovém světě již získal uznání jako bubeník, skladatel a lídr seskupení The Brian Blade Fellowship, se kterým vydal tři alba. Je také obdivován jako všestranný bubeník, spolupracující s řadou špiček hudebního světa. Nechybí mezi nimi třeba Daniel Lanois, Joni Mitchell, Bob Dylan, Wayne Shorter, Seal, Bill Frisell či Emmylou Harris. Mama Rosa představuje nejnovější Bladeův počin, který představí také v Brně.

Brian Blade proslul jako bubeník. Na jaký hudební nástroj se však představí ve svém nejnovějším projektu Mama Rosa, který bude mít svou českou premiéru v rámci 11. ročníku festivalu JAZZFESTBRNO?

a) banjo
b) kytara
c) klavír

Správné odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Brian Blade - JazzFest. Soutěž bude ukončena den před konáním koncertu, tedy 15. dubna o půlnoci. Vylosováni budou dva soutěžící a každý z nich obdrží jeden volný vstup na koncert. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu a jejich jména budou zařazena na guestlist.