13.04.2012 22:00

Soutěž o 2 vstupenky na křest kapely Schodiště a album Roztoky UKONČENO

Tuzemská kapela Schodiště se za řadu let svého fungování stala matadorem českých klubů. Nyní tato sestava chystá křest nového alba Roztoky. Zasoutěžte si s námi o dvě vstupenky na křest i o samotné album.

Schodiště odehráli již na tisíc koncertů. Jejich hudba se zpočátku pohybovala pod vlivem nové vlny 80. let, která byla jakousi předzvěstí dnes tak oblíbeného ska. Postupem ubíhajících roků se ale přidávaly další a další vlivy, jež kapelu posouvají stále dopředu, aby se jejich schody nikdy nestaly žádnou překážkou.

Brněnská Fléda se 20. dubna stane svědkem křtu nového studiového počinu Roztoky. Kmotrem bude démonický Petr Váša. Schodiště se všem přítomným zjeví jako schizofrenní sestava, jejíž všechny osobnosti budou mít návštěvníci rádi. Přijďte se také přesvědčit o chytlavosti kapely, která je plná protikladů, a užijte si jejich živelné i zádumčivé písně zadarmo. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Pro skutečné fanoušky tu máme připravenou také novou desku.

Kolik let již funguje kapela Schodiště?

a) 25

b) 28

c) 30

Správné odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Schodiště a připojte také slovo křest, nebo CD – podle toho, o co chcete soutěžit. Nápovědu hledejte na webových stránkách brněnského vydavatelství Indies Scope. Soutěž bude ukončena den před konáním křtu, tedy 19. dubna. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu. Vstupenky i album budou připraveny k vyzvednutí přímo před křtem 20. dubna na brněnské Flédě.