30.04.2012 10:15

Soutěž o 2 vstupenky na turné Lucie Redlové a o její nové album Křižovatka - UKONČENO

Valašskomeziříčská zpěvačka Lucie Redlová nedávno vydala své druhé album s názvem Křižovatka. Lucie nahrála jedenáct skladeb, pomocí kterých opustila čistě folkové vody a ponořila se do rockových vln. Vyhrajte s námi novou desku a dvě vstupenky na turné, během kterého zpěvačka své nové skladby představí.

Zpěvačka Lucie Redlová přichází na český hudební trh po tříleté odmlce s novým studiovým počinem Křižovatka. Všechny skladby se mohou pyšnit uvolněnou, ale zároveň rockovou atmosférou, jejichž tematikou se stala žena. Žena, která se ocitla na křižovatce svého života.

Křižovatka vznikala ve spolupráci s kapelou Garde a Timem Eriksenem. Tento americký producent se dokonce ujal role hosta na křtícím turné, které se pojede v květnu. Lucie navštíví Prahu (14. 5.), Valašské Meziříčí (15. 5.), Brno (16. 5.) a Zlín (17. 5.). Tim se tak českému publiku představí vůbec poprvé. Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte dvě vstupenky na jeden ze křtů dle vlastního výběru i novou desku.

Jak se jmenuje kapela, se kterou vydala Lucie v roce 2004 album s názvem Meziřečí?

a) Docuku

b) Květy

c) Rauš

Správné odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Lucie Redlová a připojte také město, v němž byste se chtěli křtu zúčastnit. Nápovědu hledejte na webových stránkách brněnského vydavatelství Indies Scope. Soutěž bude ukončena den před konáním prvního křtu, tedy 13. května. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu.