26.05.2012 14:50

Soutěž o 4 vstupenky na Mighty Sounds 2012 - UKONČENO

Festival Mighty Sounds se letos opět vrhá mezi české hudební fanoušky s neuvěřitelnou silou. Nadupaný line-up budou moci příznivci letních hudebních akcí naživo otestovat v polovině července. Pojďte si s námi zasoutěžit a zúčastněte se festivalu zadarmo.

Mighty Sounds své stage poprvé postavil v roce 2005. Od tohoto léta se každým rokem mohou fanoušci těšit na jedinečnou skladbu hudebních interpretů, kterou z osmdesáti procent tvoří jména zahraniční. Mighty Sounds se zaměřuje především na poněkud festivalově méně tradiční žánry. Na své si přijdou milovníci ska, reggae, punku, punkrocku, indie rocku, hardcoru nebo rock’n’rollu.

Také letos se od 13. do 15. července táborské letiště promění v hudební ráj na zemi. Na letošním programu rozhodně nebudou chybět Prague Conspiracy, Pipes and Pints, Biohazard, The Adolescents, Skaferlatine nebo The Meteors. Odpovězte správně na všechny tři soutěžní otázky a jeďte si užívat hudby zadarmo.

1. Kolikáty ročník festivalu Mighty Sounds letos proběhne?

a) šestý

b) osmý

c) desátý

2. Na festivalu vystoupí americká hardcorová kapela Biohazard. V jakém roce skupina vznikla?

a) 1988

b) 1992

c) 1998

3. Kde se konal první ročník Mighty Sounds?

a) na loukách u Olší u Tábora

b) na letišti Čápův dvůr v Táboře

c) na letišti v Milovicích u Prahy

Správné odpovědi na soutěžní otázky zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Mighty Sounds. Nápovědu hledejte v některém z článků na našem webu nebo na oficiálních stránkách festivalu. Soutěž bude ukončena 9. června. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu nejdéle den po ukončení soutěže.