25.04.2012 13:00

Soutěž o 6 voucherů na vstupenky na Open Air Festival UKONČENO

Nezaměnitelná atmosféra Open Air Festivalu se již připravuje, aby 9. srpna vtrhla na letiště v Panenském Týnci. Skvělý line-up doplní také bohatý doprovodný program. Užijte si letní dny plné slunečních paprsků, chladného moku a zábavy díky MusicWeb.cz zadarmo.

Open Air Festival si pro své příznivce na letošek připravil lahodné menu. Jako předkrm nabízí spoustu tuzemských formací, jako například Tomáše Kluse, 100°C, Skyline, Nightwork, Wohnout nebo Support Lesbiens. Hlavní chod lze vybrat ze specialitek Amy MacDonald, Fatboy Slim, Gorillaz Sound System či Bloody Beetroots. A dezert? Nikoho snad neurazí show Na stojáka nebo literárně-hudební kabaret EKG.

Další ročník festivalu již netrpělivě čeká na své fanoušky. Přijďte se také pobavit a zapomeňte na své všední problémy. Open Air Festival je jakýmsi malým světem ve světě, který přivítá kohokoli s otevřenou náručí. Šest z Vás nyní může získat voucher na volnou vstupenku, a zúčastnit se tak festivalu zadarmo. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku.

Pokolikáté se letos letiště v Panenském Týnci zahalí do hudebních tónů?

a) poprvé

b) podruhé

c) potřetí

Své odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Open Air Festival. Nápovědu hledejte v některém z našich článků. Soutěž bude ukončena 26. dubna. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu.