22.03.2012 23:16

Soutěž o dvě vstupenky na Springfest 2012 UKONČENO

Kralupy nad Vltavou se již pilně chystají na Springfest 2012. Pět zajímavých českých kapel předvede své umění již 31. března v Kulturním a společenském středisku. Soutěžte s námi o dvě vstupenky a buďte u tohoto hudebního svátku zadarmo.

Springfest 2012 je jedním z prvních festivalů, které dokonale naladí na letní hudební radovánky. Kralupy nad Vltavou se promění v českou hudební oázu uprostřed vyprahlé pouště. Na pódiu se objeví formace Toxique, Jaksi Taksi, Tata Bojs nebo odchovanci Support Lesbiens, kapely Eddie Stoilow a Good Fellas.

Všech pět kapel předvede, co jen jim pódium dovolí. Lze očekávat skvělé výkony plné optimismu, emocí a nespoutané energie. Kralupské Kulturní a společenské středisko zapne mikrofony 31. března v 15:30. Zasoutěžte si s námi o dvě vstupenky a přivítejte jaro společně s českou hudební elitou.

Která kapela je headlinerem festivalu Springfest 2012?

a) Eddie Stoilow

b) Toxique

c) Tata Bojs

Správné odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Springfest 2012. Nápovědu hledejte v některém z článků na našem webu. Soutěž bude ukončena den před konáním festivalu, tedy 30. března. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu.