27.01.2012 12:00

Soutěž o dvě vstupenky na zahajovací koncert Mighty Božkov Tour - UKONČENA

Pipes and Pints Pipes and Pints Zdroj: pořadatel koncertu

Jedinečný projekt Mighty Božkov Tour se chystá podmanit si krkonošská lyžařská střediska. Zimní hudební extázi ale odstartuje Praha koncertem Pipes and Pints, a to 2. února v Lucerna Music Baru. Soutěžte s námi a zúčastněte se této akce zadarmo.

Mighty Božkov Tour si na svůj seznam napsala šest zimních středisek, které chce v období jarních prázdnin oživit hudbou a zajímavým doprovodným programem. Celá zimní šňůra ale odstartuje v Praze, kde Lucerna Music Bar podlehne kapele Pipes and Pints, kterou doprovodí skačkoví Buster Shuffle a surfpunkoví Wild Tides.

Pipes and Pints koncertem v Lucerna Music Baru obnoví svou činnost, a zahájí tak další vlnu punkrockového koncertování. Přijďte si také zařádit při úchvatných tónech dud, jejichž zvuk je pro kapelu typický. Díky správné odpovědi na soutěžní otázku můžete získat dva lístky na pražský koncert.

První středisko, které Mighty Božkov Tour navštíví, jsou Janské lázně. Kdo v tomto městě společně s Pipes and Pints vystoupí?

a) Prague Conspiracy, The Spankers

b) NANO, The Spankers

c) Discoballs, NANO

Odpovědi posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Mighty Božkov Tour Praha. Nápovědu hledejte v některém z článků na našich stránkách. Soutěž bude ukončena den před konáním koncertu, tedy 1. února. Vítěz bude kontaktován na svou e-mailovou adresu.