30.03.2012 12:00

Soutěž o kompletní diskografii brněnské kapely Poletíme? UKONČENO

Originální banjo punk ožívá snad jedině z nástrojů brněnské formace Poletíme?. Pánové křtí své zbrusu nové album Kroskántry. Pojďte si s námi zasoutěžit nejen o něj, ale o celou diskografii této kapely.

Poletíme? ze svého hnízda poprvé vzlétli v roce 2007 pod vedením výtvarníka a písničkáře Rudolfa Brančovského. Základním zvukem se pro kapelu staly tóny banja. Šestičlenná formace se netají tím, že létat se naučila díky interpretům jako jsou Traband, Buty nebo Ivan Mládek.

Kapela má na svém kontě již tři studiová alba – Jednoduché písničky o složitém životě, Skupina dobře vypadajících mužů a Kroskántry. Právě druhá ze zmíněných desek povolala skupinu z malých pódií brněnských klubů na rockové festivaly, kde se objevil ten pravý potenciál. Poslední počin, Kroskántry, je navíc okořeněn špetkou country. Ale stejně tak jako na albech předchozích Poletíme? nešetřili vtipnými texty, které se, ať jsou jakkoli poetické, dotýkají lehké vulgarity. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a získejte celou diskografii originální a vtipné hudby kapely Poletíme? zdarma.

Rudolf Brančovský byl šest let členem kapely:

a) Veselá Zubatá

b) Slepá kolej

c) Koňaboj

Odpověď na soutěžní otázku zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Poletíme?. Ke správné odpovědi nezapomeňte připojit také adresu, na kterou bude možné alba zaslat. Nápovědu hledejte v některém z článků na webu brněnského vydavatelství Idies Scope. Soutěž bude ukončena 14. dubna. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu a alba mu budou zaslána na jeho adresu.