15.02.2012 5:54

Soutěž o vstupenky na koncert Scooter v Brně - UKONČENO

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Trance-rave-houseová formace z Německa, kterou nikdo nezná lépe než pod názvem Scooter, se po roce opět vypraví do českých končin. Vyhrajte vstupenky na jejich jediný koncert v rámci České a Slovenské republiky.

 

Koncert německé skupiny se uskuteční 24. února v rámci oslav narozenin Kiss Hády v brněnské Kajot Areně. Scooter dorazí s našlápnutým repertoárem, který čítá desítky veleúspěšných singlů i novinek z aktuálního alba The Big Mash Up. Nápovědu k soutěžní otázce naleznete samozřejmě na našem webu.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a prožijte s kapelou jedinečný koncert s hity jako Hyper Hyper, Break It Up, Fire či Back In The UK.

Kolikáté narozeniny slaví rádio Kiss Hády, v rámci jejichž oslav dorazí i Scooter?

a) desáté

b) dvacáté

c) třicáté

Soutěž začíná 15. února a potrvá do 21. února, kdy budou vylosovaní dva výherci, z nichž každý obdrží po dvou vstupenkách. Svou odpověď zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu nezapomeňte uvést heslo Scooter. Uveďte též svou platnou korespondenční adresu, kam v případě výhry můžeme vstupenky zaslat.