10.02.2012 2:00

Soutěž o vstupenky na Lanugo MusicWeb Tour 2012 - UKONČENO

Pop-elektro-jazzový projekt Lanugo se chystá na jarní Lanugo MusicWeb Tour 2012. Kapela navštíví osm českých měst. Zúčastněte se naší soutěže a získejte lístky zdarma na koncerty do Plzně, Prahy a Brna.

 

Lanugo svou hudbou obohacují českou hudební scénu již šestým rokem. Jejich hudba je intimní, chytrá i hravá. Na svém kontě mají dvě studiová alba, jejichž nejlepší skladby uslyší návštěvníci koncertů Lanugo MusicWeb Tour 2012. Jarní turné bude na několik následujících měsíců poslední akcí kapely. Zpěvačka Markéta Foukalová se totiž chystá na mateřskou dovolenou.

Živé koncerty Lanuga se vyznačují jedinečnou atmosférou, která překypuje energií. Jejich potenciálu si všiml i Dan Bárta a přizval Lanugo ke společnému projektu Departure. Přijďte si k Lanugu pro další dávku emocí. Odpovězte na naši soutěžní otázku a získejte zdarma dva lístky na koncerty do Plzně (25. ledna), Brna (13. února) nebo Prahy (11. března).

Kdo je pěveckým partnerem Markéty Foukalové ve skladbě X označuje místo?

a) Viliam Béreš

b) Tomáš Belko

c) Milan Cimfe

Odpovědi posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Lanugo a město, ve kterém byste se koncertu chtěli zúčastnit. Nápovědu hledejte v některém z článků na našich stránkách. Šest z vás si koncert bude moci vychutnat úplně zadarmo. Soutěž bude ukončena pro každé město zvlášť. A to vždy den před koncertem. Pro Plzeň tedy 24. ledna, pro Brno 12. února a pro Prahu 10. března. Vítězové budou kontaktováni prostřednictvím e-mailové adresy.