úterý, 04 říjen 2022 17:07

Soutěžte o 2×2 vstupenky na koncert Tedeschi Trucks Band Doporučený

Tedeschi Trucks Band Tedeschi Trucks Band Zdroj: pořadatel koncertu

Dvanáctičlenná sestava v čele se zpěvačkou a kytaristkou Susan Tedeschi a virtuózním slide kytaristou Derekem Trucksem, v níž nechybí dechová sekce nebo dva bubeníci, vyniká na koncertech obrovskou energií a muzikantským mistrovstvím. Ve své hudbě spojují blues, roots rock, soul i jazz, za svůj debut Revelator získali v roce 2012 Grammy v kategorii nejlepší bluesové album a několikrát se jako kapela roku stali držiteli prestižních Blues Music Awards. Do Prahy přijíždí zároveň po vydání svého nejambicioznějšího studiového projektu - čtyřdílného alba I Am The Moon s doprovodnými filmy.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2×2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: čtvrtek, 29 září 2022
 • Datum ukončení soutěže: čtvrtek, 20 říjen 2022
 • Soutěžní otázka:

  Členové Tedeschi Trucks Band - Susan Tedeschi a Derek Trucks - jsou zároveň:

  A) zakladatelé nahrávacího studia Soul Stew

  B) sourozenci

  C) manželé

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Během trvání soutěže můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.
?>