pondělí, 09 březen 2020 09:25

Soutěžte o 2 lístky na velkolepou show Concord Orchestra

Concord Orchestra Concord Orchestra Zdroj: pořadatel koncertu

CONCORD ORCHESTRA rozbalí jedinečnou show SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY prostřednictvím orchestru složeného z 22 hudebníků hrajících na kytary, saxofon, bicí, housle a další nástroje. Můžete zažít energii rocku a neuvěřitelné emoce z legendární hudby. Dirigent a umělecký režisér je Fabio Pirola z Itálie. Právě on se v této show objeví jako PÁN TMY a členové orchestru se stanou jeho loajálními rytíři. Uvidíte epický boj mezi silami dobra a zla. PÁN TMY musí zabránit zrození zla a vrátit hudbu divákům. Velkolepé taneční představení režírují profesionální choreografové. Navíc všechny skladby se hrají srdcem, hudebníci tančí se svými nástroji bez hudebních stojanů a vytvářejí příběh kolem každé rockové písně. Nějaké vstupenky do pražského Kongresového centra na 28. dubna ještě zbýají zde, můžete ale také s redakcí musicweb.cz soutěžit o volné vstupy!

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2 vstupenky na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: pondělí, 09 březen 2020
 • Datum ukončení soutěže: neděle, 15 březen 2020
 • Soutěžní otázka:

  Kolik diváků (celosvětově) již navštívilo show CONCORD ORCHESTRA?

  A) přibližně 30 000

  B) přibližně 400 000

  C) víc než 1 000 000 

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem posílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Během trvání soutěže můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.