17.05.2016 13:00

Australští AC/DC si vybrali české DOCTOR VICTOR!

Historicky první českou kapelou, která bude mít tu čest zahrát si v Praze před australskou hudební legendou AC/DC, je česká rocková skupina DOCTOR VICTOR.Hardrockoví dinosauři z ACDC si vybrali ze tří vítězných kapel soutěže Radia Beat a agentury Live Nation právě toto české power trio.

 Na koncertním megaturné Rock or Bust, které pokračuje i tento rok, jim po Evropě předskakuje americká skupina Tyler Bryant and the Shakedown. V České republice však udělají vyjímku a poprvé tak před sebe vezmou i českou kapelu, která si získala jejich sympatie. To AC/DC doposud v Praze nikdy předtím neudělali!

 

 

“Je to splněný sen, který se jen tak neopakuje. Je nám obrovskou ctí být součástí!” komentuje celou situaci kytarista Vojta Bureš, frontman kapely DOCTOR VICTOR, se kterou, mimo jiné, v minulosti otevíral koncerty skupin Lucie nebo Chinaski. Nyní probíhají intenzivní přípravy na bezesporu největší hudební událost letošního roku, kde “Doktoři” předvedou svůj vlastní repertoár před zraky bezmála 60 000 fanoušků australské kapely.

Kromě české předkapely oznámili organizátoři i důležité organizační záležitosti. Novinkou pro české fanoušky je to, že veškeré občerstvení si totiž zakoupíte výhradně prostřednictvím ACDC RFID karty. Ta je nabízená za poplatek 25 korun a stane se jakousi digitální peněženkou. Pokud si však budete chtít zakoupit některé z upomínkových předmětů AC/DC, hotovost potřebovat budete.

Čtěte také: S AC/DC dokončí turné Axl Rose z Guns n' Roses

Letňanský areál bude otevřen již ve čtyři hodiny odpoledne. O hodinu později zahájí rockový večer čeští Doctor Victor, od půl sedmé pak bude patřit pódium kapele Tyler Bryant & The Shakedown. Legendární AC/DC s Axl Rosem, který zaskakuje za indisponovaného Briana Johnsona pak ovládnou stage i davy fanoušků od osmé hodiny večerní. Celý koncert bude končit okolo 22 hodiny.

V prodeji jsou ještě stále poslední vstupenky. Za lístek na stání zaplatíte 1 690 korun, za stání u pódia 2 490 korun a za sezení 3 750 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.