Poslední polínko do Ostravských plamenů: Oberschlesien

Kruh se uzavírá a pořadatelé jednodenního festivalu Ostrava v plamenech zveřejnili poslední z kapel pozvaných na letošní ročník - těšit se můžeme na hvězdu polského industriálního metalu Oberschlesien.

Oberschlesien Oberschlesien Zdroj: pořadatel koncertu

 

Tato poslední z ohlášených kapel sedla do prostředí areálu Vítkovických železáren jako „prdel na¨hrnec". Industriální prostředí je pro kapelu hrající industriální metal a ještě ke všemu známou používáním silných pyrotechnických efektů a bohatou světelnou show jako stvořené. A pokud k tomu přidají svou podiovou teatrálnost a silně provokující texty zpívané slezským nářečím, o pořádnou zábavu bude určitě postaráno.Kapela Oberschlesien pochází z Polska a ve své domovině se těší velké oblibě. Na svém kontě mají zatím pouze dvě alba, ale ta jsou velice oblíbena. Na letošním třetím ročníku festivalu Ostrava v plamenech zahrají svůj plnohodnotný koncertní set, jak už na této akci bývá zvykem. Během jednoho dne se na podiu vystřídají s dalšími pozvanými, kterými jsou (jak jsme vás již informovali) Within Temptation, AXXIS, Gus G a Firewind, Vader, Doga, Citron a Forrest Gump. Posledně jmenovaní celý festival zahájí  v sobotu 6. srpna 2016 již v pravé poledne.

Čtěte také: Ostrava v plamenech přivítá německou legendu AXXIS

Máte-li chuť v jednom dni ochutnat směs bigbítové klasiky, crossoveru, deathmetalu, powermetalu či symfonického metalu, máte jedinečnou příležitost zajet si do Ostravy. Vstupenky v ceně 790 korun a bližší informace k celé akci, zázemí či ubytování (kempování) najdete na www.ostravplamenech.cz .

Napsal(a):

Zanechat komentář