13.01.2016 10:08

Korn, Bring Me The Horizon a Billy Talent: Pražský Aerodrome přidává kapely

O tom, že se příští rok 15. června objeví na pražském PVA EXPO Letňany už jsme psali dřív. Nyní se pořadatel vytasil s dalšími jmény, kterými sem hodlá nalákat hudební fanoušky. Tím, kdo sem před létem dorazí, nebude nikdo jiný, než kanadská skupina Billy Talent a Bring Me The Horizon z Velké Británie. 

Ani jednu z těchto kapel asi není potřeba příliš představovat. Billy Talent debutovali v roce 2003 (i když formálně existovali již dříve a vystupovali pod jiným názvem) se stejnojmenným albem a mnohými jsou označování za punkrockové mluvčí dnešní generace.

Jestli je to pravda nebo ne, to nedokážu dost dobře posoudit. Co ale vím jistě je, že počet prodaných desek se již od vydání prvního alba počítá na miliony. Pokud jste tedy nestihli sólové vystoupení v České republice (2008 a 2012) nebo neměli možnost vyrazit třeba na Rock for People, kde skupina vystoupila v roce 2010, doporučujeme vyrazit sem. 

I druhá ohlášená skupina má mezi fandy (i mimo ně) své jméno. Bring Me The Horizon vystupují od roku 2004. Chlapci z Yorkshiru nejdříve experimentovali s deathcorem, potom do toho (díky Skrillexovi) začali míchat elektronické prvky a od minulého rok kombinují tyhle prvky s klasickými, rockovými. 

Pokud tedy chcete vidět tuhle dvojici společně s Korn na jednom pódiu, lístky jsou již nyní v předprodeji za cenu 1490 korun. Koupit je můžete například zde

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.