24.04.2015 13:00

Luca Turilli’s Rhapsody konečně přijdou s novým albem

Italská ‚cinematic‘ metalová skupina Luca Turilli’s Rhapsody konečně vydá dlouho plánované album Prometheus, Symphonia Ignis Divinus. 
 
Úspěšná kapela z Itálie pod vedením Lucy Turilliho konečně oznámila datum vydání nového alba. Novinka s názvem Prometheus, Symphonia Ignis Divinus by tak měla zasáhnout Evropu 19. a Ameriku 30. června tohoto roku. Deska vyjde pod křídly společnosti Nuclear Blast.
 
Skládání písní a samotné produkování desky si na starost vzal opět z velké části kytarista Luca Turilli. Ten také bude mít na svědomí celkovou aranž hudby včetně orchestrálních částí a chorálů. Výtvarnou stránku desky si vzal na starost známý umělec Stefan „Heile“ Heileman, který spolupracoval i s kapelami Epica či Lindemann. LT’s Rhapsody nám tak neslibují nic jiného, než pořádnou nálož filmově znějící dramatické hudby, která posluchače zavede na nezapomenutelnou cestu do jiných dimenzí.
 
Kapela strávila sedm měsíců pouhým skládáním a dolaďováním jednotlivých kousků a další tři měsíce nahráváním. Samotné mixování hudby údajně zabralo padesát dní. Soudě podle této hromady stráveného času, preciznosti skupiny  a zvuku posledního alba se zřejmě máme vážně na co těšit.
 
Plánovaný sedmdesáti minutový tracklist očekávaného alba:
 
01. Nova Genesis (Ad Splendorem Angeli Triumphantis)
02. Il Cigno Nero
03. Rosenkreuz (The Rose And The Cross)
04. Anahata
05. Il Tempo Degli Dei
06. One Ring To Rule Them All
07. Notturno
08. Prometheus
09. King Solomon And The 72 Names Of God
10. Yggdrasil
11. Of Michael The Archangel And Lucifer's Fall Part II: Codex Nemesis
 
 
Skupina Luca Turilli’s Rhapsody vznikla z původní kapely Rhapsody. Ta se po dlouhé době fungování rozpadla na dvě paralelní větve: LT’s Rhapsody a Rhapsody of Fire. Obě nynější kapely používají základ svého původního loga a panuje mezi nimi kamarádský vztah.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.