15.07.2015 17:00

Nneka již tento čtvrtek spolu s The High Corporation

The High Corporation The High Corporation Zdroj: pořadatel koncertu

Koncert nigerijské soulové hvězdy jménem Nneka je již za dveřmi, jako předkapela se představí česko-slovenská formace The High Corporation.

 Pražský Lucerna Music Bar bude svědkem prvního koncertu mladé zpěvačky jménem Nneka u nás. Tato vycházející hvězda soulové muziky je hudebními kritiky přirovnávána k populární Lauryn Hill. Koncert se uskuteční již tento čtvrtek 6. srpna nyní již víme, kdo se představí jako předkapela.

Čtěte také: Praha poprvé spatří hvězdu jménem Nneka

Podium pro Nneku jak se říká ohřejí The High Corporation. Je to mladá kapela, která svou tvorbou balancuje na pomezí soulu, hip-hopu a junglu. Sestava hudebníků je mezinárodní (USA/CZ/SK) - zpěv a klávesy má na starosti Ashley S. Abrman, kytary se ujal  Michael Lužný, basou muziku tvrdí Lukáš Mutňanský a rytmus na bicí obstarává Petr Hanák. Skupina sama svůj vznik popisuje takto: „ Potkala se dcera pastora s vyznavačem lámaných beatů, přizvali si klasického kytaristu a ctitele spodních frekvencí, přičemž s údivem zjistili, že je pojí společné hudební představy, které se rozhodli přetavit v skutečnost. Usilovně pátrají po nových zvukových barvách, hudebních směrech a způsobech vyjádření. Jejich krédem je vývoj a jejich možnosti jsou v zásadě neomezené, propojí-li se s možnostmi těch, co na ně budou čekat v publiku.”Patříte-li mezi vyznavače soulové muziky, nadcházející koncert je jako stvořen i pro vás. Nneka je vycházející hvězdou a i vy ji můžete svou přítomností doprovodit při jejích prvních hudebních krůčcích v Praze.
Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Ticketpro a GoOut za jednotnou cenu 69 korun, neváhejte - na místě pak budou o stovku dražší.


 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.