13.08.2015 12:50

A je to tu: ochutnávka z připravovaného alba Iron Maiden

To, že britští Iron Maiden chystají novou desku, již pro mnohé z nás není žádná velká novinka. Nyní si však můžeme konečně poslechnout první malou ochutnávku z blížícího se alba The Book Of Souls. A ačkoliv má tento hudební útržek pouhých 27 sekund, dá se díky němu s klidem říct, že půjde o album vskutku parádní.

Britská kapela Iron Maiden se za poslední rok rozhodně nudou nekousala. Nejprve fanouškům oznámila přípravu nového alba, poté zpěváka Bruce Dickinsona postihla rakovina jazyka a nakonec metalovým světem oběhla i dobrá zpráva o Bruceově vyléčení a návratu do pěvecké kondice. Dobré zprávy však ještě nejsou u konce: Iron Maiden se minulý týden pochlubili kratičkou ochutnávkou ze zmíněného připravovaného alba s názvem The Book Of Souls. A zdá se, že se opravdu máme na co těšit.

„Kdykoliv nahráváte desku, je to vždycky to nejlepší album, co jste kdy udělali. Tahle je bezesporu tím nejlepším, co jsme kdy udělali my – zvuk je dokonalý a kompozice písní nemá chybu." mluví o očekávaném albu bubeník Nicko McBrain.

„Jsem moc hrdý na The Book Of Souls, my všichni jsme, a nemůžeme se dočkat, až ji naši fanoušci uslyší. A především se těšíme, až nové písně budeme hrát na dalším turné!" dodává baskytarista Steve Harris.

Jestli mají pánové pravdu, však již musíte posoudit sami za sebe:

Na desku The Book Of Souls se můžeme těšit již 4. září, kdy vyjde pod nahrávací společností Parlophone Records. Přebal alba má opět na svědomí umělec Mark Wilkinson a celé album by mělo mít více než 90 minut k poslechu. Tím pádem bude The Book Of Souls i prvním dvojitým albem Iron Maiden.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.