20.09.2012 17:00

No Doubt se vracejí. S novou deskou, v novém kabátě

Americká kapela No Doubt vydá 24. září dlouho avizované nové album s názvem Push and Shove. Podle vydavatelství Universal se kapela představí v úplně novém světle.

No Doubt za sebou mají velice pestrou kariéru. Lemuje ji nespočet obrovských hitů (zmínit musíme nezapomenutelnou rockovou baladu Don't Speak, ale třeba i Just a Girl či Sunday Morning), prestižní ceny, vyprodané koncertní šňůry a multiplatinová ocenění za prodej alb.

Kapela se po pauze, která trvala čtyři roky, vrátila na scénu v roce 2008. Během té doby se zpěvačka Gwen Stefani stihla stát dvojnásobnou maminkou a vydat dvě sólové desky. Po návratu ke kapele s ní začala pracovat na novém albu. Média zaujal již pilotní singl jejich šestého alba, kterým se stala houpavá a na první poslech líbivá píseň Settle Down.

 

 

Desku Push and Shove, která nabídne jedenáct nových písní, natáčela kapela dva roky. Vystřídalo se na něm hned několik producentských es. Pod pilotním singlem je například podepsán Spike Stent, který v minulosti spolupracoval s Coldplay, Madonnou, Muse nebo U2. Pro změnu titulní píseň desky, která aspiruje na pozici dalšího singlu, produkoval americký taneční DJ a producent Diplo.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.