10.03.2015 13:00

Nové album Iron Maiden je na dohled

Iron Maiden mají pro fanoušky dobré zprávy: Bruce Dickinson se léčí a nová deska se o rok odkládat nebude Iron Maiden mají pro fanoušky dobré zprávy: Bruce Dickinson se léčí a nová deska se o rok odkládat nebude Zdroj: Ironmaiden.com

Britská skupina Iron Maiden dokončuje poslední přípravy k vydání svého nového alba. A to i přesto, že zpěvák Bruce Dickinson v současné době bojuje s rakovinou. O tom, jak se práce na desce úspěšně blíží do finále a jak Bruce ještě úspěšněji přemáhá svou nemoc, se zmínil bubeník Nicko McBrain.

Nicko McBrain, bubeník britské kapely Iron Maiden, byl nedávno dotázán na zdraví zpěváka Bruce Dickinsona, kterému byl před Vánocemi diagnostikován malý rakovinný nádor u kořene jazyka. Jak se naštěstí zdá, Bruceův zdravotní stav je velmi dobrý a do konce května by měl být zpěvák opět v plném zdraví. „Všechny nás to zasáhlo, jakmile jsme tu zprávu prvně slyšeli. Ale skvělé je, že Bruce je nyní v dobrých lékařských rukou, zpátky v Anglii a obklopen svojí rodinou. Všichni jsou velmi pozitivní a sám Bruce bere celou věc s nadhledem.“ říká Nicko.

.

Dle jeho slov je Bruce i přes svou nemoc ve velmi dobré náladě, a statečně podstupuje léčení a chemoterapie. „Musí to být velmi těžké, to si asi umíte představit. Ale jemu se daří vskutku výborně. Nedávno se byl dokonce podívat v oblíbené hospodě, i když teď nemůže pít.“ vypráví s úsměvem McBrain. Sám Bruce na webových stránkách skupiny děkuje všem za jejich podporu a přání pevného zdraví.

Lékaři tak předpokládají, že do několika měsíců bude Bruce plně v pořádku a poté se bude moci vrátit ke zpěvu a koncertování. A samotní Iron Maiden mají pro své fanoušky také skvělou zprávu: nové album je již téměř připraveno k vypuštění do světa. „Nová deska je stále připravena a plánujeme jí vydat ještě tento rok. Momentálně čekáme, až se Bruce dá plně do pořádku a bude moct dodělat ještě nějaké maličkosti. A doufejme, že v následujících měsících by album mohlo… No, nikdy nevíte, kdy se to může stát. U nás prostě nevíte nikdy, že ne?“ směje se Nicko McBrain.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.