30.11.2014 13:00

Ostravu v plamenech navštíví i Stratovarius

Druhý ročník festivalu Ostrava v plamenech si na srpen pečlivě připravuje line-up, dalším potvrzeným hostem bude finská kapela Stratovarius.

Pořadatelé festivalu rozhodně nic nenechávají na poslední chvíli a o všech svých úspěšných jednáních s účinkujícími pro budoucí ročník, který se uskuteční první srpnovou sobotu v příštím roce, nás postupně informují. V prvním ročníku festivalu byla většina skupin tuzemských, příští rok tomu bude naopak. Měly by zahrát 2 české a 5 zahraničních kapel. Jak jsme již psali, na seznamu již domluvených koncertních setů v Ostravě můžeme číst Citron, Pretty Maids (Dánsko), Myrath (Tunis) a Orpahned Land (Izrael) a nyní i Stratovarius (Finsko).Stratovarius patří mezi stálice metalové scény již řadu let. Poprvé o sobě dali vědět již v roce 1984. Od té doby mají za sebou celou řadu studiových alb i DVD či živé desky a stovky koncertů po celém světě. Hlavním tahounem celé party je charismatický zpěvák Tim Kotipelto. I u nás jsou Stratovarius častými návštěvníky sólově či na různých festivalech. Spolu s německými Helloween, Blind Guardian či Gamma Ray jsou počítáni k nejvlivnějším a nejvýznamnějším power metalovým kapelám. 

 Čtěte také: Ostrava v plamenech 2015

Pokud vás již nyní láká line-up festivalu Ostrava v plamenech, který proběhne 1. srpna 2015, máte možnost ještě zakoupit vstupenky z limitované edice v ceně 500 korun. Jako v loňském roce bude připraveno i zázemí festivalu se vším, co k němu patří, v Dolní oblasti Vítkovice a o nocleh také nebude nouze. O všech možnostech a dalších interpretech vás budeme průběžně informovat. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.