26.06.2015 13:00

Strčte si ty mobily už konečně někam, říká Sebastian Bach

Kanadský zpěvák Sebastian Bach je již pořádně otrávený současným trendem. Proto apeluje na všechny své fanoušky a další návštěvníky koncertů a akcí, aby na nich pokud možno nevytahovali své telefony. Místo toho si máme užít představení a každý okamžik, jak doporučuje Sebastian.

Mnoho z nás podobnou situaci zná bezesporu také: jdete na koncert oblíbené kapely a po chvíli máte pocit, že si její vystoupení naplno užíváte sami. Většina přítomných totiž show sleduje skrze obrazovky svých chytrých telefonů či tabletů. V těch horších případech právě pořízené fotky a videa rovnou sdílí na sociálních sítích.

Tento současný trend odsuzuje i kanadský zpěvák Sebastian Bach (ex Skid Row), kterého rozzářené obrazovky v davu fanoušků v hledišti pěkně štvou. „Žijte teď a tady, ne přes sítě. Je to otravné. Strčte si ty svý podělaný mobily někam." doporučuje důrazně Sebastian.

„Stejně se na ty záznamy nikdy ani nepodíváte." dodává. A má bezesporu pravdu. Vždyť většina mobilem pořízených videí je tak sporné kvality, že se nikam jinam než do koše nehodí. Daleko lépe si koncert užijete, když se na nějaké natáčení rovnou vykašlete.

„Kdybych šel někomu třeba na svatbu a zazpíval tam, někdo to hned natočí a druhý den to budou všichni okamžitě rozebírat na netu. Je to fakt blbý způsob, jak se dívat na vystoupení. Je to otrava, když první věc, co vidím z pódia, jsou desítky rozsvícených mobilů, které mi míří do obličeje." stěžuje si dále Sebastian a apeluje na fanoušky, aby si užívali života tak, jak je.

Sledujte metal na Facebooku:
 

Se Sebastianem v tomhle nemůžeme nesouhlasit. A jak se stavíte k hradbě mobilů na koncertech vy?

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.