19.04.2014 17:00

Unisonic připravují ochutnávku z nového alba

Unisonic ve studiu Unisonic ve studiu Zdroj: unisonic.org

Power metalová banda Unisonic se pokusí navázat na úspěch svého debutu. Před vydáním nové řadovky, které je naplánované na 25. července, se dočkáme i ochutnávky v podobě EP For the King, jež vyjde 23. května tohoto roku. 

Když Kai Hansen ohlásil, že se v sestavě Unisonic znovu sejde se svým parťákem ze zlatých časů Helloween Michaelem Kiskem, způsobil v posluchačské obci až frenetické nadšení. Není divu, že eponymní debut, vydaný v březnu 2012, zaznamenal výrazný úspěch, který potvrdilo i následující světové turné. A protože všichni zůčastnění deklamovali, jak jim to spolu skvěle šlape, nebylo pochyb o tom, že se záhy dočkáme dalšího nášupu.

 

 

Přestávku vyplnilo nahrávání nového materiálu Hansenových Gamma Ray i Kiskeho Place Vendome. V únoru tohoto roku ale již Unisonic ohlásili nástup do studia. Protože vítězný tým by se neměl měnit, za producenta si stejně jako u předchozí desky zvolili Dennise Warda. A stejne jako minule i tentokrát se před vydáním samotného alba dočkáme ochutnávky v podobě EP. To ponese název For the King a vyjde 23. května. Najdeme na něm nejenom stejnojmennou skladbu z nového alba, ale také pro toto EP nahranou You Come Undone. Nahrávku doplní záznam čtyř skladeb z vystoupení Unisonic na vizovickém festivalu Masters of Rock 2012.

 

 

Kapela zároveň zveřejnila i obálku chystaného EP. Stejně jako u debutu ji vytvořil Martin Hausler. Obrázek má představovat malý výřez z futuristické obálky nové nahrávky. Nová, zatím nepojmenovaná řadovka spatří světlo světa 25. července.

unisonic EPCoverartwork

Čtěte také: Gamma Ray a Rhapsody of Fire zabodovali v Retro Music Hall

Pro pořádek doplňme ještě aktuální sestavu:

Michael Kiske - zpěv
Kai Hansen - kytara
Mandy Meyer - kytara
Dennis Ward - basa
Kosta Zafiriou - bicí

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.