21.10.2015 17:00

Zpěvák norských Satyricon má nádor na mozku

Před dvěma týdny zasáhla black metalové fanoušky smutná zpráva z tábora norské kapely Satyricon: frontman Satyr má totiž podle lékařů nádor na mozku. Není však třeba truchlit. Satyr sám říká, že s nemocí může žít a že pracuje na návratu do kondice.

Před několika dny oběhla internetem další neveselá lékařská zpráva: Zpěvák norské black metalové skupiny Satyricon zápasí s mozkovým nádorem. Skoro jakoby v poslední době měla zubatá chuť převážně na muzikanty, a tak jim chystala všemožné překážky.

O svém zdravotním stavu Satyr informoval sám prostřednictvím svého účtu na Instagramu. Dle svých slov byl kvůli zdravotním potížím převezen do nemocnice a kompletně vyšetřen. Zjištění lékařů příliš veselé nebylo: jde o rakovinu mozku. Naštěstí je však nádor s největší pravděpodobností nezhoubný a black metalová ikona s ním může nadále žít, dokud se nádor nezačne zvětšovat.

„Všichni jsme do života dostali nějaké karty, a zdá se, že mezi ty mé patří i tahle. Na světě se však lidé musí vypořádat s mnohem horšími problémy než já. Takže se nelituji. Navíc mám kolem sebe skvělou rodinu, kamarády, fanoušky... Mám Satyricon," říká optimisticky Satyr a nezapomíná dodat, že se následující týdny bude snažit o návrat do kondice a plné síly. A hned poté by prý rád začal psát další materiál pro kapelu.

Doufáme tak, že se Satyr se svou nemocí popere stejně zdárně, jako nedávno zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson. Přejeme hodně štěstí a držíme všechny palce!

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.