15.04.2024 18:28

AC/DC míří do Vídně Doporučeno

AC/DC to ještě nebalí. AC/DC to ještě nebalí. Zdroj: Facebookové stránky kapely.

Australští rockoví titáni AC/DC se sice v rámci svého světového turné PWR UP Tour České republice vyhnou, zastaví se ale ve vídeňském Ernst Happel Stadionu a to hned dvakrát - 23. a 26. června. Připravte se na nespoutanou rockovou show plnou energie a hitů.

Fanoušci se můžou těšit na pecky z nové desky Power up, ale hlavně průřez největšími hity kapely, jako jsou Back in Black, Thunderstruck, Hells Bells, Highway to Hell a mnoho dalších. Anguse Younga a Briana Johnsona doplní kytarista Stevie Young, synovec zesnulého Malcolma Youga. Také původní baskytarista Cliff Williams a bubeník Phil Rudd se turné nezúčastní. Nahradí je Chris Chaney a Matt Laug, kteří s AC/DC již dříve vystupovali. Nenechte si ujít nezapomenutelný rockový zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Pozice předkapely připadla americká rockové kapele The Pretty Reckless. Tato energická kapela, frontovaná talentovanou zpěvačkou Taylor Momsen, si získala srdce fanoušků po celém světě svými chytlavými písničkami a strhujícími živými vystoupeními.

Vstupenky jsou k zakoupení zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.