12.04.2024 10:57

Protheus: Z Dymytry na sólovou dráhu a do Kolína s Komunálem Doporučeno

Protheus se svou kapelou. Protheus se svou kapelou. Zdroj: Oficiální stránky kapely.

Po 20 letech v metalové stálici Dymytry se zpěvák Jan Macků, známý spíše pod pseudonymem Protheus, vydal na sólovou dráhu. Své fanoušky potěšil už v roce 2022 debutovým albem Závislosti, které se nese v duchu poprocku.

Aktuálně je Protheus na cestách s novou deskou Nepřestávej snít a v rámci rozsáhlého turné Sex, Pivo a Rock'n'roll ho doprovází Komunál. Společně se zastaví i v Kolíně, kde 27. dubna vystoupí v Městském společenském domě. Můžete se těšit na energickou show plnou chytlavých písní a skvělé atmosféry. Pro fanoušky Dymytry to bude jistě jedinečná příležitost, jak zažít Prothea v novém světle a s jiným repertoárem.

Pro Thea i Komunál je to spojení, které slibuje skvělý hudební zážitek. Jsou koneckonců propojeni i personálně v osobě basáka Filipa Litery, jež působí v obou tělesech. Hudebníci se těší na setkání s fanoušky a slibují nezapomenutelný večer plný muziky. Pokud máte rádi rockovou hudbu s energií a chytlavými melodiemi, pak si nenechte ujít tento koncert.

“Turné Sex, Pivo a Rock'n'roll je oslavou společné vášně k muzice, ženám dobrému jídlu a pití,” vysvětlují Protheus a Komunál ve společném prohlášení, “každý koncert je o radosti, o společné energii a propojení s fanoušky. Zazní jak osvědčené hity obou kapel, tak pecky z nových desek, které obě kapely vydávají. Kromě toho se celým koncertem bude prolínat téma propojení obou kapel, které vyvrcholí velkolepým společným finále. Před každým koncertem bude podpisovka a focení.”

Na podzim se společná cesta obou kapel završí koncertem v pražském Foru Karlín. Jeho návštěvníci se mohou těšit na spoustu překvapení, hostů a křest nové desky Komunálu.

Zbývající program turné Sex, Pivo a Rock'n'roll:

12. dubna Tábor 

13. dubna Klatovy 

18. dubna České Budějovice 

19. dubna Pardubice 

20. dubna Mladá Boleslav 

25/. dubna Olomouc 

26. dubna Plžeň 

27. dubna Kolín 

30. dubna Děčín 

03. května Boskovice 

04. května Valašské Klobouky

19. října Praha, Forum Karlín

Vstupenky  jsou k zakoupení zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.