15.10.2015 9:00

Annihilator přivezou Suicide Society i do Čech

Šílená thrash metalová formace z Kanady, Annihilator, nám do Čech přiveze pořádnou nálož své syrové muziky. Těšit se můžeme především na kousky z nového alba Suicide Society ale i na staré hity. Za touto skvělou thrashovou podívanou se můžete vydat do zlínského klubu Masters of Rock Café již 22. října.

Kanadští Annihilator nám již tento měsíc představí svou stále energickou show plnou thrash metalových klasik. V rámci turné Europe In The Blood již několik týdnů vytrvale představují Evropě svou novou desku s názvem Suicide Society, která otřásla světem 18. září tohoto roku.

Na tomto skvěle znějícím albu po dlouhé době opět zpívá kytarista Jeff Waters. Ten na turné vyjel společně s kytaristou Aaronem Hommem a Mikem Harshawem, který se posadí za bicí.

Pokud jste samotnou novou desku ještě neslyšeli, tak honem do obchodu s hudebninami – tento výborný počin s ostrými kytarovými rify a bravurními vokály si totiž žádný pořádný thrasher nemůže nechat ujít!

A kdo bude rozehřívat dav před samotnou hvězdou večera? Předkapelního postu se hrdinně zhostily skupiny Archer z Ameriky a Harlott z Austrálie.

Jestli si tedy nechcete nechat tuto jedinečnou metalovou oslavu ujít, udělejte si ve čtvrtek 22. října čas a vyrazte do Zlína, kde na osmou hodinu večerní vyhledejte klub Masters of Rock Café. Vstupenky seženete za 690 korun v sítích Ticketpro, Ticketportal či na stránkách festivalu Masters of Rock.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.