04.03.2024 21:18

Do Prahy přijede Rod Stewart Doporučeno

Rod Stewart. Rod Stewart. Zdroj: Live Nation

3. července 2024 se do Prahy po 8 letech vrací jeden z nejprodávanějších umělců všech dob, Sir Rod Stewart. V O2 Areně se zastaví v rámci svého evropského turné, během kterého zazní jeho největší hity i nečekaná překvapení.

Rod Stewart je jméno, které není opravdu třeba nijak přestavovat. Devětasedmdesátiletý zpěvák je držitelem nesčetných ocenění, včetně cen Grammy, Brit Award a American Music Award. Jeho kariéra trvá už více než 50 let a během ní prodal přes 250 milionů alb a singlů. Mezi jeho nejznámější hity patří Sailing, Maggie May, Da Ya Think I'm Sexy a I Don't Want to Talk About It.

Rod Stewart se narodil v roce 1945 v Londýně. Jeho kariéra začala v 60. letech s kapelou The Jeff Beck Group. V roce 1969 vydal své první sólové album An Old Raincoat Won't Ever Let You Down. Zároveň působil s Ronem Woodem v sestavě kapely Faces. Průlom přichází o dva roky později s písní Maggie May ze třetí sólovky Every Picture Tells a Story. Během své neskutečné kariéry nahrál přes 30 studiových alb. Poslední z nich vyšlo před několika dny. Nese název Swing Fever a Stewart ho nahrál ve spolupráci se skladatelem Joolsem Hollandem.

Vzhledem k pokročilému věku máme nejspíš poslední možnost vidět vystoupení tohoto legendárního zpěváka. Lístky lze zakoupit zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.